انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

حمایت از ما
رزرو اینترنتی هتل آپارتمان در مشهد
خانه » اخبار هنرمندان » پوستر کپی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر
پوستر کپی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

پوستر کپی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

پوستر کپی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

 

مجله مراحم : پوستر سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر کپی از آب درآمد مقایسه با نسخه مهم پوستر و جنجالهای اطراف این پوستر برای جشنواره ۹۶۶ تهیه شد که کپی بود

متاسفانه سال جاری هم مثل ۲ سال گذشته پوستر جشنواره فیلم فجر کپی از آب درآمد…! این نوع کپی برداری کردن حقیقتا برای جامعه هنری مکروه می باشد .

پوستر کپی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

همان گونه که در عکس و تصویر زیر ملاحظه می کنید پوستر سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر از یک نسخه غربی کپی پرداری شده,

البته یک میزان تغییرات روی پوستر کار شده اما ظاهرا به اندازه کافی عدم در یک نگاه ساختار هر دو پوستر یک نوع جلوه می کند .

 

آثار هنری ایده گرفتن کار بدی نمی باشد چراکه فکرهای نوین و جدید قادر هست ذهن گرافیست را گشاید و ابتکار زیاد تری را از خود نمایان کند . اما کپی برداری صرف نه تنها مددی به رزومه گرافیست نخواهد کرد بلکه همیشه وابسته به تقلید کردن از آثار دیگر هنرمندان خواهد بود .

این نوع کپی برداری ۲ سال گذشته آبرو ریزی به بار آورد . همان گونه که در عکس و تصویر زیر ملاحظه می کنید این بار کپی برداری صرف انجام شده تنها بالا و پایین پوستر را یک تحول جزئی دادند . اصل سبک چشم منحنی به عنوان اتم مهم پوستر کپی برداری شده می باشد .

مطمئنا کشورمان پتانسیل بالایی در زمینه هنر و مخصوصا گرافیک دارد, اگه کار دست کاردان باشد هیچگاه این نوع آبرو ریزی ها را نگاه نخواهیم کرد .

 

منبع: http://parslove.ir/the-poster-of-thirty-fifth-fajr-film-festival-is-copy/

*

code

تمامی حقوق متعلق به سایت فارس لاو میباشد و کپی برداری از این سایت به هرصورت پیگرد قانونی دارد